Z OSK SUPRA zdobycie prawa jazdy nie będzie dla Ciebie żadnym problemem!

Zapewniamy!!!
Szkolenie podstawowe, dodatkowe i uzupełniające w zakresie prawa jazdy kat B.

Profesjonalizm- właściciel- instruktor-wykładowca posiada ukończony kurs egzaminatora prawa jazdy kat B.

Konkurencyjne ceny (dlaczego?)

Właściciel ośrodka jest jednocześnie wykładowcą i instruktorem, brak kosztów utrzymania biura, sali wykładowej, placu manewrowego (własność) wszystko to pozwala zredukować koszty tym samym zapewniamy najniższą cenę kursu i jazd dodatkowych.

Krótkie terminy realizacji kursów.

Szkolenie przeprowadzomy na samochodach KIA RIO.

Podstawowy kurs na prawo jazdy kategorii B - 1500 zł.

 

  1. Na jazdy dojeżdżamy po kursanta. Na życzenie Przyjeżdżamy i odwozimy kursantów.
  2. Szkolimy na terenie Gdańska i Gdyni. Wybór Ośr. Egz. dokonywany jest przez kursanta, posiadamy doświadczenie w szkoleniu kierowców na terenie całego Trójmiasta - jeździmy trasami egzaminacyjnymi.
  3. Baza dydaktyczno-szkoleniowa. Do dyspozycji naszych kursantów jest sala wykładowa z niezbędnymi pomocami naukowymi – plansze, makiety, przykładowe testy, egzaminacyjne stanowisko komputerowe, konsultacje. Ponadto, plac manewrowy oraz samochody KIA RIO.
  4. Odbycie jazd próbnych w PORD. Istnieje możliwość odbycia próbnych jazd w soboty i niedziele na placu manewrowym na terenie PORD. Jazdy próbne mogą się odbywać wyłącznie w określone przez PORD soboty i niedziele, w godzinach od 8:00 do 16:00. Czas jazdy próbnej wynosi 25 minut i jest wyznaczany w blokach czasowych co 30 minut. Opłata za usługę wynosi 40 zł za 25 minut jazdy próbnej. Wpłaty na konto PORD.